Ako zarobiť 50 € hneď teraz!

Chceš zarobiť 50 €? Zaberie to len pár minút a nepotrebuješ k tomu ani cent. Peniaze ti zabezpečí jedna z najväčších kryptomenových burz na trhu Coinbase. Peniaze si vieš pripísať hneď na účet! Navyše budeš mať možnosť ďalej obchodovať alebo sledovať crypto ako Bitcoin, Ethereum a ďalšie (čo sa môže hodiť ak budete chcieť investovať v tejto oblasti).

Ako zarobiť peniaze? Kroky sú nasledovné:

1. Registruj sa na coinbase.com

2. Hneď ako budeš registrovaný sú dva spôsoby ako zarobiť peniaze.

Prvý spôsob: na ľavej strane v aplikácií s nachádza menu v ktorom nájdeme “Learn and earn” – tu sú “náučné” videá rôznych kryptomien ktoré sa chcú zviditeľniť a ponúkajú za pozretie ich vide peniaze. Odmenu vidíš pri každom videu. Ak si ich vyzbieraš všetky dostupné máš hneď niekoľko € zadarmo – video pritom nemusíš ani poriadne vidieť stačí ho preklikať. Niektoré majú na konci nejakú otázku kde sú 3-4 možnosti ale môžeš sa opravovať takže všetci prejdú. Následne po čase 1-2 týždne prichádzajú ďalšie a takto si ich zbieraš stále viac.

Druhý spôsob: nakúpiš kryptomenu za minimálne 100$ čím dostaneš 10$ na tvoj účet.

Pozor tento článok nie je investičná rada. Je to spôsob ako som sám získal niekoľko € a ak sa rozhodnete investovať na tejto platforme a celkovo do kryptomien spravte si najskôr svoj vlastný prieskum. Tiež sa môžu odmeny líšiť v rámci toho kedy sú rozny partneri coinbase aktívny a promujú svoje kryptomeny.

Predchádzajúci príspevok

5 vecí, na ktoré myslite pred expanziou e-shopu