Clubhouse konečne spustil aplikáciu pre Android

Clubhouse má konečne aplikáciu pre Android, ktorú si môžete stiahnuť z Obchodu Play – ak žijete v USA

Hlasová sociálna sieť spustila v nedeľu svoju beta aplikáciu pre Android v Obchode Play pre používateľov v USA a uviedla, že novú aplikáciu postupne sprístupní v ďalších anglicky hovoriacich krajinách a potom vo zvyšku sveta.

Sociálna sieť, ktorej hodnota v rámci svojej najnovšej finančnej zbierky predstavovala zhruba 4 miliardy dolárov, sa minulý rok spustila ako aplikácia iba pre iPhone. Aplikácia si minulý rok rýchlo získala popularitu a prilákala niekoľko významných osobností, politikov, investorov a podnikateľov.

Spoločnosť Clubhouse začala vyvíjať aplikáciu pre Android začiatkom tohto roka a beta verziu začala externe testovať tento mesiac. Na radnici začiatkom nedele spustenie uviedol, že dostupnosť v systéme Android je najžiadanejšou funkciou produktu.

„Naším plánom v najbližších týždňoch je zhromaždiť spätnú väzbu od komunity, vyriešiť všetky problémy, ktoré vidíme, a pred širším rozšírením zaviesť niekoľko finálnych funkcií, ako sú platby a tvorba klubu,“ napísal tím.

Zdroj: https://techcrunch.com/2021/05/09/clubhouse-android-app-launch/

Predchádzajúci príspevok

Google Analytics 4 – návštevnosť web stránky

Ďalší príspevok

SEO audit

Súvisiace príspevky

Predávajte cez Pinterest

Ako dobré poznáte Pinterest? Vedeli ste, že aj na tejto platforme dokážete predávať produkty či budovať povedomie o značke? Ľudia na Pintereste milujú kreatívne nápady, ktoré im môžu pomôcť vyriešiť problém či už s bývaním, módou alebo zdravím.
Čítaj viac