1 min. čítanie

Pasívny príjem alebo Honeygain

Nemáte žiadne skúsenosti ani schopnosti a chceli by ste „zarábať na internete“, doslova. Čo je Honeygain? Je to aplikácia ktorá Vám platí za využívanie Vášho internetového pripojenia, doslova!

Môžete si ju stiahnuť do svojho smarfónu so systémom Android, iOS alebo do počítača Widnows aj macOS. Aplikácia nesleduje vaše správanie pri prehliadaní ani vaše zvyky kvôli prieskumu trhu, ako iné aplikácie s pasívnym príjmom. Využíva vaše internetové pripojenie na pomoc pri vyhľadávaní relevantných webových stránok pre ich klientov a pri poskytovaní potrebných informácií.

Za každých 10 MB zdieľaných údajov získate 1 kredit. Aby ste dostali platbu, musíte si ušetriť 20 000 kreditov, čo sa rovná 20 USD. Honeygain vám zaplatí 1 dolár za 10 GB použitých dát no rovnako Vás môže vyplácať v Bitcoin. Nie je to na zaplatenie nájmu či iných poplatkov, ale možno Vám to zaplatí mesačne aspoň mobilný paušál.

Ak chceš získať prvých 5$ stačí sa zaregistrovať

Celý proces registrácie je úplne jednoduchý. Musíte len vyplniť registračný formulár a potvrdiť svoj email. Mali by ste mať najmenej 18 rokov a účet PayPal, kedže výplaty vykonávajú prostredníctvom tejto služby.